UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngPrzedstawiamy opinie po przegranym przez Grom spotkaniu w Dobrzycy.

 

Krzysztof Antoniewicz bramkarz Gromu:" Nie wiem co powiedzieć na temat tego meczu.. Brak mi słów co działo się po każdym rożnym Czarnych w naszym polu karnym... Nie wiem także co działo się w naszym ataku. Nigdy nie grałem w meczu, a nawet nie widziałem takiego meczu, gdzie ktoś strzela 4 bramki po rzutach różnych. Nie pamiętam także kiedy Grom nie oddał mniej niż 3 celnych strzałów w jednym meczu. Moim zdaniem przegraliśmy ten mecz w głowach. To Dobrzyca bardziej chciała wygrać ten mecz i to im się udało"

Tomasz Raźniak - prezes Gromu "Zagraliśmy jeden z najgorszych spotkań w ostatnich latach. W grze nie funkcjonowało dosłownie nic, nie było celnych podań strzałów ani walki na odpowiednim poziomie. W dodatku straciliśmy wszystkie gole z rzutów różnych co jest chyba ewenementem w historii naszego klubu. Ja przynajmniej nie pamiętam takiego meczu. Żal było patrzeć na chłopaków to nie był nasz dzień. Ale liczę że wkrótce drużyna wstanie z kolan i znowu zacznie wygrywać i cieszyć swoją grą kibiców"

Patryk Bierła - obrońca Gromu "Mecz zupełnie nam nie wyszedł. Pierwsza połowa była jeszcze w miarę wyrównania, o drugiej połowie najlepiej zapomnieć, bo była tak słaba w naszym wykonaniu. Wszystkie bramki stracilismy w taki sam sposób, ciężko o tym cokolwiek powiedzieć. Byliśmy słabsi w każdym aspekcie gry od rywali. Teraz musimy wziąć się w garść i pokazać swoją wartość w następnym meczu. Taka porażka nie przystoi drużynie, która zajęła czołowe miejsce w zeszłym sezonie"

Marcin Dzierl - piłkarz Czarnych Dobrzyca "Mecz był na bardzo wysokim poziomie. Według mnie, przeważaliśmy w całym spotkaniu. Również mieliśmy dużo szczęścia że po czterech dośrodkowaniach wpadały gole zdobyte głową. Było to bardzo dobre spotkanie"

Gracjan Kowalski - Dobrzyca "Mecz był na bardzo wysokim poziomie. Według mnie, przeważaliśmy w całym spotkaniu. Również mieliśmy dużo szczęścia że po czterech dośrodkowaniach wpadały gole zdobyte głową. Było to bardzo dobre spotkanie"

Piotr Ulka - Dobrzyca "Wiedzieliśmy, że czeka nas trudny mecz i od samego początku byliśmy nastawieni na trzy punkty. Mecz układał się po naszej myśli i już w pierwszej połowie dopięliśmy swego, strzelając bramkę na 1:0. W drugiej połowie widzieliśmy, że nie możemy dać rywalom sytuacji strzeleckiej. Chcieliśmy strzelić kolejną bramkę i to nam się udało. Od tego momentu kontrolowaliśmy przebieg spotkania, który okazał się dla nas zwycięski."

opinie zebrała Magdalena Mikołajczak - redaktor Giganta

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież