UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngZakończyli swoje rozgrywki najmłodsi Gromowcy, Żaki , którzy rozegrali turniej w Dobrzycy.

Żaki (roczniki 2009 i młodsi) rozgrywają turnieje. W swojej grupie mierzyli się w trzech turniejach ze Spartą Kotlin i Czarnymi Dobrzyca. Ostatni turniej rozegrany został w Dobrzycy.

Na boisku w Dobrzycy odbył się ostatni „ligowy” turniej żaków. Termin turnieju ulegał kilkakrotnie przesunięciu, ponieważ w ostatnich dniach pogoda wybitnie nie sprzyjała rozgrywkom najmłodszych. Ostatecznie jednak doszło do trójmeczu, w którym drużyna Gromu przegrała 0:1 z Dobrzycą i pokonała takim samym rezultatem Kotlin (bramkę strzelił Szymon Nowak. W ostatnim spotkaniu Kotlin pokonał Dobrzycę 4:3. Podobnie jak w turnieju w Golinie każda z drużyn zanotowała po jednym zwycięstwie i jednej porażce. Po podliczeniu wyników trzech turniejów okazało się, że najlepszą drużyną rozgrywek został Grom Golina!

Oto końcowa tabela rozgrywek:

1. GROM GOLINA       10 pkt.   br.6:6

2. Kotlin                         8               10:8

3. Dobrzyca                   7                8:10

 

Po raz kolejny znakomicie spisała się drużyna Gromu II, która pokonała rówieśników z Dobrzycy 8:0, a Kotlin 12:0!

Barwy Gromu reprezentowali: bramkarze K.Kościelniak i K.Wardyński oraz T.Chojnacki, A.Dylak, W.Dylak, A.Gabrysiak, J.Jaśniak, H.Misiak, Sz.Nowak, K.Półrolniczak, F.Raś, F.Staszak, W,Witczak, P.WłodarczykSz.Ziętkowski, K.Jerzykowski, K,Ratajczak.

Trener P.Kowalczyk: Graliśmy w tym turnieju naprawdę dobrze. Zupełnie niezrozumiała była porażka w meczu z Dobrzycą, bo stworzyliśmy w tym spotkaniu co najmniej dziesięć sytuacji bramkowych. W meczach żaków to naprawdę sporo. Niestety, piłka nie chciała wpaść do bramki,  wyjątkowe też szczęście  dopisywało bramkarzowi Dobrzycy. Myślę, że zwycięstwo w rozgrywkach zasłużone, choć wyniki między drużynami „na styku”. Przeciwnicy z Kotlina i Dobrzycy to ekipy co najmniej solidne, toteż nasz końcowy sukces wcale nie był łatwy.  Cieszy coraz lepsza gra. Mam nadzieję, że potwierdzimy swoje umiejętności również w turniejach halowych, bo sezon „na trawie” raczej dobiega końca. Chciałbym podkreślić znakomitą postawę i skuteczność drużyny tzw. rezerw. Wygrała wszystkie swoje mecze, strzeliła kilkadziesiąt bramek. Rośnie więc w Golinie piłkarski narybek. Jestem dumny z moich podopiecznych. Przy okazji chciałbym podziękować rodzicom za pomoc w organizacji meczów i treningów, szczególnie pani M.Witczak, która prowadzi zajęcia z najmłodsza grupą golińskich futbolistów.

 WKRÓTCE PEŁNE PODSUMOWANIE ROZGRYWEK ŻAKÓW

Zdjęcie użytkownika Marek Szewczyk.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież