UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngArtur Wieczorek został nowym członkiem zarządu Gromu Golina.

Na ostatnim walnym zebraniu klubu które odbyło się kilka tygodni temu nastąpiły zmiany w zarządzie. Zrezygnował Sebastian Waszkiewicz delegując na swoje miejsce Artura Wieczorka, który wszedł w nowy skład zarządu Gromu Golina. Przedstawiamy wywiad jak swoje pierwsze tygodnie ocenia nowy członek zarządu.

 1. Proszę się przedstawić sympatykom Gromu.

Nazywam się Artur Wieczorek, mam 44 lata, mieszkam w Starej Obrze, jestem żonaty i mam dwoje dzieci – Zosię i Janka, który jest zawodnikiem drużyny młodzieżowej Gromu. Jestem żołnierzem zawodowym i pełnię służbę w Dowództwie 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu.

 1. Skąd zamiłowanie do sportu?

Po prostu lubię sport. Mam z nim tylko pozytywne skojarzenia. Sport wyzwala niesamowite emocje i mnie osobiście pomaga się zrelaksować. Staram się dbać o moją formę fizyczną i uprawiam sport nie tylko dla zdrowia, ale też dla dobrego samopoczucia. Dlatego też polecam i zachęcam wszystkich do uprawiania sportu.

 1. Jak pan trafił do Gromu?

Do Gromu najpierw trafił mój syn. Było to ponad 3 lata temu. Zawoziłem go na treningi i dzięki temu mogłem obserwować pracę trenerów, najpierw Michała Brylla, potem Sebastiana Waszkiewicza i wreszcie Piotra Krysia i jego brata Pawła, który dołączył do grupy trenerskiej w ubiegłym roku. Widziałem z jakim zaangażowaniem prowadzili zajęcia i jakie dzięki temu dzieci osiągały postępy. Niesamowite było również dla mnie to, że za 8 treningów miesięcznie tak mało klub oczekiwał w zamian .Zaimponował mi zwłaszcza trener Piotr Kryś, dla którego praca trenera jest, mam wrażenie, takim „drugim życiem” i który wkłada w nią bardzo dużo serca i po prostu się jej poświęca ( i tutaj ogromne słowa uznania dla jego żony). Muszę przyznać, że zapisanie syna do Gromu było strzałem w dziesiątkę, bo trafił na naprawdę wspaniałych ludzi. Ok dosyć tego słodzenia ;)

 1. Jak to się stało, że jest Pan w zarządzie klubu?

Pewnie dlatego, że zacząłem się angażować w pomaganie trenerowi Piotrowi Krysiowi w prowadzeniu drużyny. Zostało to, tak myślę, zauważone przez innych członków zarządu i wówczas zostałem zaproszony na zebranie sprawozdawczo – wyborcze, na którym trener Sebastian Waszkiewicz zaproponował, abym dołączył do zarządu. Zgodziłem się i nie żałuję tej decyzji.

 1. Jaką rolę i jakie obowiązki ma Pan jako członek zarządu?

Wspólnie z panią Magdaleną Kubiak zajmuję się drużynami młodzieżowymi Gromu. Staram się dbać o ich wszechstronne zabezpieczenie. Pełnię również funkcję kierownika drużyny. Muszę przyznać, że jako „świeży nabytek” zarządu otrzymuję duże wsparcie zarówno ze strony prezesa – pana Tomasza Raźniaka, jak i pozostałych członków zarządu.

 1. Jak Pan ocenia funkcjonowanie klubu?

Oceniam wysoko, przede wszystkim dlatego, że klub mimo bardzo ograniczonych środków robi się naprawdę wiele, aby zapewnić zawodnikom jak najlepsze warunki do ich sportowego rozwoju. W tym klubie nikt nie osiada na laurach i każdy wie, że można coś poprawić. Istotne jest dla mnie to, że w Gromie rozmawia się o problemach klubu i z dużą determinacją dąży się do ich rozwiązania.

 1. Jakieś plany na przyszłość jako członek zarządu?

Stworzenie w klubie jeszcze lepszej bazy szkoleniowej niż ma to miejsce obecnie.

 1. Pana sportowe marzenia?

Byłbym ogromnie szczęśliwy, gdyby któryś z zawodników obecnych drużyn młodzieżowych trafił w przyszłości do piłkarskiej ekstraklasy, a nawet do (jak marzyć to marzyć) … reprezentacji Polski.

 1. Czy chciałby Pan coś przekazać czytelnikom?
 2. Chciałbym zachęcić czytelników, aby namawiali rodziców do zapisywania dzieci do drużyn młodzieżowych Gromu. Tylko tutaj, za naprawdę symboliczne wsparcie, dzieci mogą brać udział w ośmiu 1,5-godzinnych treningach miesięcznie, prowadzonych przez świetny sztab szkoleniowy oraz rozgrywkach ligowych i turniejach. Ponadto chciałbym również wszystkich zachęcić do przychodzenia na mecze i dopingowania drużyn młodzieżowych Gromu.Artur
 1. Artur Wieczorek - pierwszy z prawej

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież