UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Kolejne gry kontrolne rozegrały drużyny młodzieżowe Gromu z kategorii Orlik i Żak.

Orliki rocznik 2010-2011 oraz żaki rocznik 2012 rozegrały kolejne mecze kontrolne.  W piątek żaki miały okazję rozgrywać swój mecz na Hali Jarocin Sport z AP Reiss Jarocin. Całą kadrę można pochwalić za bardzo dobrą grę. W składzie zagrało 2 zawodników z rocznika 2014 oraz 2013.

Kadra:  Kuba Stolaś , Tomek Stolaś , Oliwier Ratajczak , Fabian Ratajczak , Jan Cyfert , Kajtek Półrolniczak , Eryk Banaszak , Marcel Skałecki , Filip Żuchowski

W sobotę zaś bardzo ciężki sprawdzian miały Orliki.  Z powodu chorób i wyjazdów reprezentować nas mogło tylko 7 zawodników z rocznika 2010-2011 wspomagani zostali 3 zawodnikami z 2012.

Naszymi przeciwnikami były zespoły Ostrovia Ostrów , AP Ostrzeszów oraz  AP Reiss Jarocin.

Mecze toczyły się w wymiarze 35 minut, a wszystkie trzy zespoły występują w I lidze okręgowej.  Na tle drużyn z Ostrowa i Ostrzeszowa wyglądaliśmy bardzo dobrze i nie było widać różnicy umiejętności . Zaś rywal z Jarocina pokazał że są świetnie przygotowani i był przeciwko nam o klasę lepszy. - podsumował potyczki trener Paweł Maciejewski.

Kadra:  Kuba Nowicki , Szymon Ziętkowski , Antek Robak , Hubert Misiak , Dominik Ratajczak , Piotr Gałązka , Kacper Ratajczak , Kuba Żuchowski  oraz z 2012 Marcel Skałecki , Filip Żuchowski i Oliwier Maćkowiak.

Trenerzy Piotr Kowalczyk, ;Paweł Maciejewski

Przeciwnikom dziękujemy za dobre mecze i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności.

Zespół Gromu już nie tylko lokalnie rywalizuje z jarocińskimi zespołami , mieliśmy okazje w tym okresie przygotowawczym  sprawdzać się na tle rywali z Poznania , Ostrowa , Ostrzeszowa.

Nadchodzący tydzień będzie kolejny pracowity dla tej grupy. Obie ekipy będą miały możliwości rywalizacji z zespołami Legionovii Legionowo, które przebywać będą na obozie w Jarocinie. Szczegóły terminów w kalendarzu na stronie głównej.

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, drzewo, niebo, trawa i na zewnątrz

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, drzewo, trawa, niebo i na zewnątrz

foto. Nowicki.