UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Pierwszą grę kontrolną mają za sobą także trampkarze młodsi Gromu , którzy ulegli 3:4 (3:1) trampkarzom starszym Błękitnych Kotlin.

Najstarsza grupa młodzieżowa Gromu trampkarze młodsi (2006/07) zmierzyli się w sobotę w Golinie z trampkarzami starszymi (2005/06) Błękitnych Kotlin. Była to pierwsza gra kontrolna w tym okresie przygotowawczym na trawiastym boisku. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się a przede wszystkim skuteczniej młodzi Gromowcy, prowadząc 3:1, jednak po zmianie stron zdecydowaną przewagę osiągnęli koledzy z Kotlina , wykorzystując swoje lepsze warunki fizyczne i odmieniając wynik meczu. Trenerem zespołu z Kotlina jest bramkarz seniorów Gromu Paweł Maciejewski.

Komentarz do meczu trenera Gromu Piotra Krysia/

"Był to nasz drugi kontakt z boiskiem w tym roku . Zawodnicy całkiem nieźle wyglądali na tle starszego przeciwnika w pierwszej połowie. W ostatnich tygodniach chłopcy mają wykonali dużo pracy w jednostkach treningowych , dlatego w drugiej połowie opadliśmy z sił i straciliśmy trzy bramki. W kolejnych mikrocyklach będziemy bardziej skupiać się nad elementami techniczno-taktycznymi"

Grom Golina (C2) : Błękitni Sparta Kotlin (C1) (3:1) 3:4

bramki : Krystian Olejniczak 2. Mateusz Baranek 1

Grom reprezentowali:

Janek Wieczorek, Mateusz Roszak, Mikołaj Ziętkowski, Tomek Bigos, Mateusz Baranek, Adam Graliński, Karol Pawełczyk, Przemek Gościniak , Piotr Kaźmierczak, Radek Raszka, Krystian Olejniczak, Wojtek Gałązka, Wiktor Wojtaszek

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, trawa, drzewo, na zewnątrz i przyroda