UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W trzeciej grze kontrolnej Grom zagrał z Białym Orłem Koźmin.

Spotkanie rozegrane zostało w sobotę. Do przerwy wynik był remisowy. Grom objął prowadzenie po uderzeniu z rzutu wolnego Jakuba Goździaszka, zespół z Koźmina wyrównał na 7 minut przed przerwą. Po przerwie do 65 min utrzymywał się wynik remisowy. Biały Orzeł objął prowadzenie w 66 min po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego. W końcówce meczu rywale zdobyli jeszcze dwie bramki , ostatnią w doliczonym czasie z rzutu karnego.

GROM GOLINA - BIAŁY ORZEŁ KOŹMIN 1:4 (1:1)

1:0 Jakub Goździaszek z rzutu wolnego (19 min)

1:1 38 min

1:2 66 min z rzutu wolnego

1:3 71 min

1:4 w doliczonym czasie z rzutu karnego.

GROM: Krzysztof Antoniewicz, Arkadiusz Kowalczyk, Piotr Ziętek, Adam Bryll, Kacper Mizera, Cezary Janicki, Tomasz Zaremba, Jakub Goździaszek, Jakub Nowicki, Kamil Stasiak - Łukasz Lis, Szymon Biadała, Witold Jankowski, Paweł Maciejewski, zawodnik testowany

" Była to dla nas kolejna jednostka przygotowująca do ligi. Niestety nie w pełni mogliśmy ją wykorzystać gdyż dziś brakowało kilku ważnych dla zespołu zawodników. Do 60 minuty poprawnie realizowaliśmy założenia, rywale mieli optyczną przewagę , ale taki nasz był cel , ćwiczyliśmy warianty gry obronnej. Nie pozwoliliśmy w tej części meczu na zbyt wiele zagrożeń bramki. W ostatniej części drużyna z Koźmina udokumentowała swoją przewagę bramkami, pokazując że ma zdecydowanie bardziej wyrównaną kadrę. W naszym zespole po zmianach było widać spadek jakości. W kolejny weekend gramy z drużyną Warty Pyzdry, liczę że kadra będzie pełniejsza i będziemy mogli przećwiczyć kolejne warianty taktyczne" - podsumował trener Gromu Sebastian Waszkiewicz.