UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz - ORLIK (rocznik 2003 i młodsi) -- grupa 2

 

RUNDA I

Kolejka: 1 w dniach 2013-09-16

1 ANTONIO WKS Jarocin - GROM Golina 2013-09-16 16:00 oś.Tumidaj 1:1
2 ANTONIO Jarocin - STAL Pleszew 2013-09-16 17:00 oś.Tumidaj 4:1
3 GKS Jaraczewo - CZARNI Dobrzyca 2013-09-16 17:00   3:1



Kolejka: 2 w dniach 2013-09-23

4 GROM Golina - CZARNI Dobrzyca 2013-09-23 17:00   0:2
5 STAL Pleszew - GKS Jaraczewo 2013-09-23 17:00 stadion 3:3
6 ANTONIO WKS Jarocin - ANTONIO Jarocin 2013-09-23 17:00 oś.Tumidaj 1:7



Kolejka: 3 w dniach 2013-09-30

7 ANTONIO Jarocin - GROM Golina 2013-09-30 17:00 oś.Tumidaj 5:0
8 GKS Jaraczewo - ANTONIO WKS Jarocin 2013-09-30 17:00   3:2
9 CZARNI Dobrzyca - STAL Pleszew 2013-09-30 17:00   3:0



Kolejka: 4 w dniach 2013-10-07

10 GROM Golina - STAL Pleszew 2013-10-07 17:00   3:3
11 ANTONIO WKS Jarocin - CZARNI Dobrzyca 2013-10-07 16:00 oś.Tumidaj 1:4
12 ANTONIO Jarocin - GKS Jaraczewo 2013-10-07 17:00 oś.Tumidaj 5:2



Kolejka: 5 w dniach 2013-10-14

13 GKS Jaraczewo - GROM Golina 2013-10-14 16:30   7:1
14 CZARNI Dobrzyca - ANTONIO Jarocin 2013-10-14 16:30   0:1
15 STAL Pleszew - ANTONIO WKS Jarocin 2013-10-14 16:30 stadion 7:1

 

Terminarz rozgrywek ligi: Kalisz - ORLIK, grupa 2

RUNDA II

Kolejka: 6 w dniach 2014-04-14

1 GROM Golina - ANTONIO WKS Jarocin 2014-04-14 17:00   :
2 STAL Pleszew - ANTONIO Jarocin 2014-04-14 17:00   :
3 CZARNI Dobrzyca - GKS Jaraczewo 2014-04-14 17:00   :



Kolejka: 7 w dniach 2014-04-28

4 CZARNI Dobrzyca - GROM Golina 2014-04-28 17:00   :
5 GKS Jaraczewo - STAL Pleszew 2014-04-28 17:00 Rusko :
6 ANTONIO Jarocin - ANTONIO WKS Jarocin 2014-04-28 17:00 oś.Tumidaj :



Kolejka: 8 w dniach 2014-05-05

7 GROM Golina - ANTONIO Jarocin 2014-05-05 17:00   :
8 ANTONIO WKS Jarocin - GKS Jaraczewo 2014-05-05 17:00 oś.Tumidaj :
9 STAL Pleszew - CZARNI Dobrzyca 2014-05-05 17:00   :



Kolejka: 9 w dniach 2014-05-12

10 STAL Pleszew - GROM Golina 2014-05-12 17:00   :
11 CZARNI Dobrzyca - ANTONIO WKS Jarocin 2014-05-12 17:00   :
12 GKS Jaraczewo - ANTONIO Jarocin 2014-05-12 17:00 Rusko :



Kolejka: 10 w dniach 2014-05-19

13 GROM Golina - GKS Jaraczewo 2014-05-19 17:00   :
14 ANTONIO Jarocin - CZARNI Dobrzyca 2014-05-19 17:00 oś.Tumidaj :
15 ANTONIO WKS Jarocin - STAL Pleszew 2014-05-19 17:00 oś.Tumidaj :