UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatnim dniu czerwca odbyło się Walne Zebranie członków klubu Grom Golina, na którym jedną z ważniejszych podejmowanych spraw była decyzja o reaktywacji drużyny seniorskiej. W rozwinięciu więcej informacji.

 Zarządowi klubu udało się pozyskać sponsorów dzięki czemu zabezpieczone zostaną środki na zespół seniorów. Strategicznym sponsorem klubu została firma Biernaccy z Goliny.

Trwają także prace nad bazą sportową, dzięki współpracy z władzami gminy i wsparciu radnego Marcina Półrolniczaka wkrótce powstaną nowe trybuny.

W właśnie zakończonym sezonie doskonale spisali się juniorzy i na bazie tego zespołu, powstanie drużyna seniorów. Kilku zawodników z drużyny juniorów będzie kontynuowało grę w innych klubach między innymi Lechu Poznań ale wielu będzie stanowić o sile nowej drużyny seniorów.

Do zespołu dołączy także kilku zawodników , którzy kiedyś reprezentowali barwy Gromu. Swój akces gry zgłosiło także kilku zawodników z innych miejscowości.

Trenerem będzie prowadzący w poprzednim sezonie drużynę juniorów Sebastian Waszkiewicz, który już prowadził zespół seniorów w latach 2004-2007 a w sezonie 2006/2007 awansował z zespołem do klasy okręgowej i zajął szóste miejsce jak dotychczas jest to najlepsze miejsce w historii klubu w piłce seniorskiej.

Tym razem od nowego sezonu Grom Golina wystartuje w jednej z grup B klasy.

Treningi rozpoczną się od 15 lipca, wtorek godzina 18.30 . WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO GRY W ZESPOLE SENIORSKIM PROSIMY O KONTAKT Z TRENEREM NR TEL 695920507 lub przybycie na treningi. Szczegółowe informacje o dalszych planach a także o terminach treningów znajdą się na stronie oraz w kalendarzu na stronie głównej.