UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Na naszej stronie przedstawiać będziemy naszych sponsorów oraz darczyńców. Dziś Zakład Przemysłu Mięsnego "Biernacki "

Zakład ten swoją historię rozpoczął w 1993 roku kiedy to w miejscowości Czeluściń powstała mała rodzinna firma. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa był motywacją do zbudowania i uruchomienia nowoczesnej chłodni składowej w Golinie w 1998 roku, a w 2002 roku została w Golinie oddana do użytku  ubojnia zwierząt rzeźnych o wysokim standardzie.

Od2003 roku zakład uprawniony jest do eksportu swoich wyrobów do krajów Unii Europejskiej. Spółka ma wyłącznie polski kapitał. Rosnące zapotrzebowanie na wyroby mięsne skłoniło zarząd spółki do uruchomienia w maju 2012 roku działu konfekcjonowania mięsa. Nowa gama produktowa pod marką BeefMaster Dzięki poczynionym inwestycjom w chwili obecnej oferowany jest szeroki asortyment produktów mięsnych, a spółka stała się stabilną firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, mającej już swoje miejsce zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Od 2001 z krótkimi przerwami firma wspiera nasz klub. Pierwszy mecz w strojach z logo nowego sponsora Grom rozegrał w 2001 roku w Gorzycach pokonując tamtejszą Gorzyczankę. Od tego czasu w większości spotkań piłkarze Gromu występują w koszulkach na których znajduje się logo firmy Biernacki. Właściciel firmy nie raz wspierał klub w trudnych momentach i do obecnej chwili jest naszym sponsorem dzięki któremu może w Gromie funkcjonować zespół seniorów oraz drużyny młodzieżowe. Dziękujemy za wsparcie i liczymy na dalszą udaną współpracę.

 

W historycznych strojach z logo sponsora zespół juniorów Gromu (2014 rok)

Obraz może zawierać: 11 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty i na zewnątrz

Zespół seniorów Gromu w strojach z logo sponsora (2017 rok)

Obraz może zawierać: 9 osób, ludzie stoją i na zewnątrz

W strojach z logo sponsora (2018)