UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatnich dniach kolejne gry kontrolne rozegrał zespół Orlików tym razem rywalami były zespoły z Jarocina i Poznania.

 

W sobotę 1 lutego drużyna Orlików Gromu w hali sportowej w Jarocinie rozegrała mecz kontrolny z Jarotą Jarocin rocznik 2009.  Zwyciężyli w tym spotkaniu rywale. lecz gra napawa optymizmem , nasz zespół złożony z zawodników rocznika 2010-2011 prezentował się dobrze i pokazał wiele ciekawych akcji.

Kadra:  Kuba Nowicki , Antek Robak , Szymon Ziętkowski , Hubert Misiak , Dominik Ratajczak , Żuchowski  Kuba , Franek Michalak , Janek Przybylski , Kamil Tułaza , Gosia Szymczak , Oliwier Maćkowiak : Trenerzy  Kowalczyk, Maciejewski,

 

W poniedziałek  3 lutego Orliki rozegrały kolejny mecz kontrolny tym razem na boisku sztucznym, a rywalem była silna drużyna  reprezentacja AP Reissa Poznań 2011 – przebywająca na obozie w Jarocinie.  Drużyna z Poznania pewnie wygrała tą grę  i pokazała że bardzo dobrze gra w piłkę. Dla naszych zawodników była to okazja do konfrontacji z wymagającym i wyselekcjonowanym rywalem

Z powodu chorób i wyjazdów zespół Gromu miał ograniczoną kadrę do gry w której wystąpili zawodnicy z roczników 2010-12

Kadra: Szymon Ziętkowski , Antek Robak , Kuba Stolaś , Hubert Misiak , Dominik Ratajczak , Kuba Żuchowski , Franek Michalak , Oliwier Maćkowiak , Kajtek Półrolniczak , Filip Żuchowski , Tomek Stolaś , Eryk Banaszak. Trenerzy Kowalczyk, Maciejewski.

Obie rywalizację z solidnymi rywalami były kolejną okazją do konfrontacji i nauki, podczas których nasi młodzi gracze pokazali dobre umiejętności, ambitnie rywalizując. Dziękujemy kolegom z Jarocina i Poznania za możliwość gry i wspólnej rywalizacji.

A już w sobotę 8 lutego o godzinie 14:00 Orliki rozegrają kolejny wymagający sprawdzian. Tym razem  „czwórmecz” z AP Reissa Jarocin , Ostrovią Ostrów i AP Ostrzeszów. W Jarocinie na stadionie ze sztuczną nawierzchnią.