UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej kolejce rundy jesiennej trampkarze pokonali w Ostrzeszowie Victorię 4:2 (2:2). Bramki zdobyli trzy Patryk Migalski oraz ... bramkarz Krzysztof Antoniewicz. Trampkarze mają za sobą świetną rundę i zajmują drugie miejsce w tabeli.

Podopieczni Grzegorza Walczaka i Łukasza Gożdziaszka mają za sobą doskonałą rundę w rozgrywkach trampkarza starszego w klasie okręgowej i z dorobkiem sześciu zwycięstw dwóch remisów i jednej porażki zajmują pozycję wicelidera ustępując tylko Stali Pleszew. Szczegóły w kategorii tabela i wyniki trampkarze na stronie głównej.

 

Dnia 8 listopada drużyna naszego trampkarza starszego udała się na kolejny długi wyjazd. Ostatnim celem była VICTORIA Ostrzeszów, która przed tym meczem miała na koncie skromne trzy punkty i zajmowała ostatnie miejsce w lidze. Zwycięstwo i wygrana lub remis CENTRY Ostrów z WŁÓKNIARZEM 1925 Kalisz oznaczało przezimowanie na pozycji wicelidera. W tym meczu nie mogli zagrać dwaj podstawowi zawodnicy obrony: Miłosz Wachowiak i Marcin Walczak (onaj kontuzjowani).

Przed meczem trener wystawił następującą jedenastkę: Kacper Radomski - Oskar Bierła, Adam Pluta, Kacper Mizera, Oskar Młokosiewicz - Jakub Nowicki, Adam Bryll, Szymon Kościelniak, Krzysztof Antoniewicz, Łukasz Walczak - Patryk Migalski. Golinianie nie zbyt dobrze weszli w mecz, częste straty w środku oraz kilka sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem, jednak to przyjezdni świętowali strzelenie bramki w 4 min. przez Krzysztofa Antoniewicza, który został wypuszczony na skrzydle świetnym podaniem od kapitana Łukasza Walczaka. Bramka ta nie dodała jednak pewności siebie i nadal popełnialiśmy błędy w środku a gospodarze penetrowali naszą obronę podaniami prostopadłymi. W 20 min. właśnie po takim zagraniu w zamieszaniu podbramkowym kontuzji doznał nasz bramkarz, który nie mógł dokończyć meczu. Na tą pozycje powędrował... strzelec pierwszej bramki. Chwilę po tym zdarzeniu zawodnicy GROMU powiększyli prowadzenie, a strzelcem bramki został Patryk Migalski. Ale i ta bramka nie zmieniła obrazu gry, a gospodarze zdążyli wyrównać.

Na początku drugiej połowy obraz gry się nie zmienił dopóty, dopóki Patryk Migalski nie zdobył świetnej bramki z około 30m. Obrona zaczęła grać pewniej, pomocnicy świetnie rozgrywali jednak brakowało nam wykończenia. Także napory ostrzeszowian nie ustawały, regularnie wyprowadzali piłkę, ale zawsze ostanie podanie przecinała linia obrony lub strzały bronił nasz bramkarz. Ostatnie 10min. należało do GROMU świetnie zaczął grać Adam Bryll i po jego indywidualnej akcji gospodarze swaulowali go w polu karnym a pani sędzina wskazała na jedenasty metr od bramki. Do piłki podszedł najlepszy strzelec Patryk Migalski, który powiększył swój dorobek bramkowy o kolejną.

Dzięki tej wygranej 4:2 Gromowcy awansowali na drugie miejsce, ponieważ drużyna CENTRY rozgromiła KKS Kalisz aż 7:1.

GROM Golina:

Kacper Radomski - Oskar Bierła, Adam Pluta, Kacper Mizera, Oskar Młokosiewicz - Jakub Nowicki, Adam Bryll, Szymon Kościelniak, Krzysztof Antoniewicz, Łukasz Walczak - Patryk Migalski

Ławka rezerwowych:

Bartosz Grobelny, Cezary Janicki, Dominik Szajber

K.A