UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

 W przeprowadzonym na naszej stronie plebiscycie na najlepszego gracza rundy wybrany został Michał Bryll. Miejsca na podium zajęli także Mateusz Jelak i Piotr Kryś.

Przez dwa tygodnie wszyscy sympatycy naszego klubu odwiedzający naszą stronę mogli oddawać głosy na najlepszego gracza rundy. Głosowano aż na dwudziestu graczy. Najwięcej bo 30 głosów otrzymał Michał Bryll.

Michał w rundzie został najlepszym strzelcem drużyny zdobywając 12 bramek , co ciekawe tylko w jednym spotkaniu zremisowanym 2:2 w Chruszczynach nie zdobywał gola, chociaż miał ku temu świetna okazję, lecz nie strzelił rzutu karnego. Ponadto zaliczył 4 asysty i w klasyfikacji "kanadyjskiej (bramki plus asysty) także został najlepiej punktującym w zespole. Michał potwierdził swoje nieprzeciętne umiejętności i walnie przyczynił się do bardzo dobrej rundy w wykonaniu zespołu.

 

 

 

 Drugie miejsce w plebiscycie na gracza rundy zajął Mateusz Jelak zdobywając dwadzieścia głosów. Mateusz był w rundzie bardzo trudnym dla przeciwników do upilnowania graczem. Wykorzystując swoją wrodzoną szybkość połączona z dobrą techniką w prowadzeniu piłki, stanowił spore zagrożenie dla przeciwników. Został także  "królem asyst" w zespole pięciokrotnie popisując się decydującym podaniem. Zajął także drugie miejsce w zespole pod względem ilości zdobytych bramek sześciokrotnie trafiając do bramki przeciwników.

 

 

 

Trzecie miejsce w plebiscycie zajął Piotr Kryś. Piotrek dobry duch zespołu zdobył 16 głosów. Także on rundę może zaliczyć do udanych zdobył 4 bramki i zaliczył 3 asysty. Jako jeden z nielicznych grał w zespole seniorów przed jego rozwiązaniem i świetnie umie łączyć "starszy i młodszy Grom". Jest przykładem pracowitości i zaangażowania na treningu.

 

gratulujemy zwycięzcą plebiscytu a czytelnikom dziękujemy za oddane głosy.

Wśród typujących w czwartek podczas treningu seniorów zostanie wylosowany zwycięzca, który otrzyma nagrodę.