UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W Jaraczewie odbył się turniej dla roczników 2004 i młodsi w którym udanie zaprezentował się zespół Gromu.

Grom reprezentowało kilku graczy z rocznika 2004 z zespołu młodzika oraz debiut w barwach naszego klubu zaliczyło kilku młodszych graczy z nowo powstałej grupy z roczników 2005 -2008 która trenuje pod okiem zawodników zespołu seniorów Michała Brylla i Piotra Krysia. W turnieju wystąpiło osiem zespołów.

Oto relacja trenera grupy 2005 - 2008 Michała Brylla.

"13 grudnia w Jarocinie odbył się turniej Orlików, naszych najmłodszych podopiecznych. Chłopcy z roczników 2004 i młodsi rywalizowali ze sobą z okazji obchodów 45 lecia klubu ,,Olimpia” Strzyżewko. Nasza drużyna dobrze się zaprezentowała zajmując czwarte miejsce w turnieju, wyprzedzając dużo większe kluby takie jak KKS Kalisz czy Polonia Środa Wielkopolska.

Podczas losowania trafiliśmy do jednej grupy z GOS Koźmin Wlkp. II, GOS Koźmin Wlkp. III, GKS Jaraczewo II i Akademią Piłkarską z Cielczy.

W pierwszym meczu okazaliśmy się lepsi od zespołu z Cielczy wygrywając 2:0. Następnym rywalem było GKS Jaraczewo. Z Gieksą objęliśmy prowadzenie już w pierwszej akcji lecz później szczęście przeszło na stronę rywali i drużyna z Jaraczewa wygrała 2:1. Trzeci Mecz zagraliśmy z GOS-em II z którym bezbramkowo zremisowaliśmy. W decydującym o wyjściu z grupy meczu pokonaliśmy kolejną  drużynę koźmińskiego GOS-u 3:0 i z 7 punktami wyszliśmy z grupy z drugiego miejsca. W półfinale trafiliśmy na drużynę Antonio Jarocin, której po zaciętym meczu udało się nas pokonać 1:0.

Najbardziej dramatycznym meczem turnieju okazał się mecz o trzecie miejsce znów z GKS-em Jaraczewo. Po straconych dwóch bramkach strzeliliśmy kontaktowego gola i chwilę później mogło być 2:2 lecz po rzucie wolnym piłka odbiła się pionowo od poprzeczki w okolicach linii  bramkowej . Po tej akcji drużyna z Jaraczewa podwyższyła prowadzenie i było już 3:1. Nasi chłopcy nie zamierzali się jednak poddawać i mogliśmy obejrzeć powtórkę z poprzedniego rzutu wolnego w którym także piłka odbita od poprzeczki opadła w granicach linii bramkowej. Wynik nie uległ już zmianie, a drużyna Gromu w swoim turniejowym debiucie zajęła dobre 4 miejsce."

Grom reprezentowali: Chlebowski Igor,Ziętkowski Jan, Borkowski Fabian , Szczepaniak Tomasz, Jankowski Karol ,Pawlaczyk Maciej, Kot Nikodem, Buchwald Filip, Wieczorek Jan, Graliński Adam, Andrzejczak Jeremi

OBECNIE W GROMIE OPRÓCZ ZESPOŁU SENIORÓW TRENUJĄ TRZY GRUPY MŁODZIEŻOWE :

2000-2001 - TRAMPKARZE STARSI

2002-2004 - MŁODZIKI

2005- 2008 NOWO POWSTAŁA GRUPA ORLIK - ŻAK

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ROZWIJANIA SWOJEJ PIŁKARSKIEJ PASJI NA TRENINGI GROMU, INFORMACJE O TRENINGACH POSZCZEGÓLNYCH GRUP ZNAJDUJĄ SIĘ W KALENDARZU NA STRONIE GŁÓWNEJ

KOORDYNATOR GRUP MŁODZIEŻOWYCH - SEBASTIAN WASZKIEWICZ TEL 695 920 507