Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Kolejne zwycięstwo odniósł zespół Młodzika Młodszego, pokonując na własnym boisku Prosnę Kalisz 4:1. Początek spotkania w wykonaniu Gromowców był dość nerwowy, lecz z każdą minutą Gromowcy coraz lepiej przejmowali inicjatywę na boisku. Pierwszą bramkę zdobył dla Gromu Przemek Gościniak, który wykorzystał brak zdecydowania w obronie Prosny i po indywidualnej akcji pokonał bramkarza przeciwników. Chwilę później Gościniak mógł zdobyć kolejną bramkę, lecz piłka po uderzeniu przeleciała nad poprzeczką. Drugą bramkę, po akcji z prawego skrzydła zdobył Tobiasz Pawełczyk. Jego strzał zdołał obronić bramkarz, drugie uderzenie mimo ofiarnej obrony zawodników Prosny znalazło miejsce w siatce. Po zmianie stron Prosna zdobyła kontaktowego gola po rzucie wolnym. Złe ustawienie linii obrony wykorzystał jeden z zawodników Prosny. Po straconej bramce Gromowcy nadal próbowali zdobyć kolejne bramki, natomiast ataki Prosny były rozbijane przez dobrze grającą linię obrony. W 45 minucie spotkania, po bardzo ładnej akcji zespołowej, Adam Graliński zagrał piłkę do Gościniaka, a ten uderzeniem przy słupku zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. Wynik na 4:1 ustalił Krystian Olejniczak, który mocnym strzałem z 25 metrów pokonał bramkarza gości.

Grom Golina : Prosna Kalisz 4:1(2:0)
bramki: Przemek Gościniak 2, Tobiasz Pawełczyk 1, Krystian Olejniczak 1,

Grom reprezentowali:
1.Wieczorek 2.Misiak 3.Andrzejczak 4.Pawełczyk T. 5.Pawełczyk K. 6.Graliński 7.Gościniak 8.Jędrzejak 9.Ziętkowski 10.Grobelny 11.Krawczyk 12.Olejniczak 13.Szczepaniak 14 Gabrysiak 15. Ostojska 16.Bigos
trener: Kryś Piotr
kierownik: Wieczorek Artur