Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngW przedostatnim spotkaniu w tym roku seniorzy przegrali z liderem rozgrywek CKS Zbiersk 1:2 (1:0)

Seniorzy rozegrali w niedzielę 26 października mecz z obecnym liderem tabeli CKS Zbiersk, który nie stracił dotychczas nawet punktu.

W pierwszej połowie pomimo gry w fatalnych warunkach pod mocny wiatr i rzęsisty deszcz Gromowcy nie oddali pola przeciwnikom i z pełnym zaangażowaniem walczyli o korzystny wynik. Goście grali także twardo i spotkanie było bardzo zacięte. Z powodu kartek nie mógł zagrać napastnik Kamil Stasiak dlatego Gromowcy zagrali taktycznie z większą ilością pomocników, którzy mieli tworzyć grę ofensywną i przewagę   Ambitną grę Grom ukoronował zdobyciem bramki przez Krzysztofa Potarzyckiego po podaniu Krzysztofa Gładczaka. Rywale przed przerwą grając z wiatrem stworzyli dwie dobre okazje z których obronną ręką wyszedł bramkarza Krzysztof Antoniewicz. Gromowcy mogli podwyższyć wynik jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Gładczak. Do przerwy Grom pomimo trudnych warunków prowadził 1-0

Po zmianie stron warunki atmosferyczne się uspokoiły, mecz nadal był wyrównany jednak to goście zagrali skutecznie. Po błędzie w asekuracji pojedynek z Piotrem Ziętkiem wygrał napastnik Drzewiecki i pokonał  Antoniewicza. Grom mógł i powinien ponownie objął prowadzenie jednak w doskonałej sytuacji piłkę nad bramkę przeniósł Potarzycki. Sprawdziło się przysłowie o niewykorzystanych sytuacjach. Po chwili błąd w wyprowadzeniu piłki przez Adama Brylla wykorzystali rywale i po podaniu do najlepszego gracza rywali Kubiaka wykorzystali sytuacje sam na sam z bramkarzem. Grom do końca grał o korzystny wynik stwarzając kilka okazji najlepszą miał Jakub Goździaszek jednak nie udało się doprowadzić do zmiany rezultatu.

Pomimo ambitnej gry Grom przegrał z liderem tabeli 1-2

GROM: Krzysztof Antoniewicz, Marcin Bryll, Piotr Ziętek, Remigiusz Sobczak, Adam Bryll (82 Patryk Bierła) , Michał Bryll, Miłosz Wachowiak (75 Mikołaj Kalak) , Marcel Mikołajewski, Krzysztof Gładczak, Krzysztof Potarzycki (80 Arkadiusz Kowalczyk) , Jakub Nowicki, (70 Jakub Goździaszek)

GROM GOLINA - CKS ZBIERSK 1:2 (1:0)

1:0 Krzysztof Potarzycki (42 min)

1:1 Damian Drzewiecki (65 min)

1:2 Maciej Kubiak (72 min)