UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.png W ramach treningu kolejną grę kontrolną rozegrał zespół Żaków Gromu, tym razem z AP Reissa Jarocin.

Żaki (2009-10) Gromu Golina rozegrały drugi w tym roku mecz sparingowy na hali. Spotkanie odbyło się w Jarocinie, a przeciwnikiem była silna ekipa – Akademia Reissa Jarocin. Grano 4 razy 15 minut. Grom wygrał ten mecz 7:5. Bramki zdobyli: Sz.Nowak – 3,  P.Włodarczyk -2 oraz F.Staszak i K.Półrolniczak po jednej. Oprócz nich barwy naszej drużyny reprezentowali bramkarze K.Kościelniak i B.Mikołajewski oraz J.Jaśniak, A.Dylak, A.Matuszewski. A.Gabrysiak, K.Ratajczak, H.Misiak,T.Chojnacki, K.Jerzykowski.

Tak pojedynek podsumował trener Piotr Kowalczyk: "Wynik cieszy, ale bardziej gra. Spora ilość jednostek treningowych i dobra frekwencja na treningach przyniosła  wymierne  efekty. Drużyna prezentuje się dobrze pod względem fizycznym, co w przypadku futbolu halowego jest bardzo istotne. Tu ukłon w stronę działaczy Gromu, bo od stycznia oprócz treningów na sali w Golinie,  mamy okazję raz w tygodniu trenować w pełnowymiarowej sali w Jarocinie. Wielokrotnie ćwiczone schematy taktyczne przynoszą konkretne efekty. Szybciej operujemy piłką, gramy ofensywnie, z polotem. Tworzymy mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwnika. Niestety, nadal musimy pracować nad skutecznością. W meczu z AR zmarnowaliśmy 6-7 tzw. setek. Cieszy gra w obronie i spokojne wyprowadzanie piłki. Niebagatelne znaczenie ma tu postęp w zakresie umiejętności technicznych. Muszę pochwalić też moich podopiecznych za charakter, nieustępliwość, ogromne zaangażowanie w grę. No i za sportową postawę. Zawsze walczą fair.

Mecz  z wymagającym rywalem, jakim jest niewątpliwie AR Jarocin , to doskonały sprawdzian naszych umiejętności. Obie drużyny zaprezentowały się co najmniej dobrze i stworzyły bardzo emocjonujące widowisko. "

ZAPRASZAMY CHŁOPCÓW I DZIEWCZĘTA Z ROCZNIKÓW 2009-2010 DO DOŁĄCZENIA DO ZESPOŁU ŻAKÓW GROMU GOLINA

tel kontaktowy : 695-920-507 koordynator grup młodzieżowych - Sebastian Waszkiewicz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież