Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Kolejne zwycięstwo przed własną publicznością odnieśli młodzi Gromowcy, tym razem pokonali Antonio Jarocin 3:1.

W XVII kolejce rozgrywek Młodzik Młodszy Gromu Golina pokonał  na własnym boisku Antonio Jarocin 3:1.Zwycięstwo  pozwoliło Gromowcom utrzymać status niepokonanych na własnym  boisku od ponad 2 lat.

Mecz stał na wysokim piłkarskim poziomie, obydwa zespoły stworzyły  ciekawe widowisko. Pierwsza bramka dla drużyny z Goliny padła po rzucie rożnym,  wykonywanym przez Adama Gralińskiego. Najwyżej do piłki wyskoczył  Tomasz Bigos,  który pewnym uderzeniem wyprowadził Grom na prowadzenie. Kolejna bramka padła po  dobrym  podaniu Pawełczyka do Adama Gralińskiego,  który strzałem w prawy  róg bramki pokonał Olejniczaka i podwyższył  wynik spotkania na 2:0. Drużyna z Antonio próbowała zdobyć bramkę kontaktową, ale w tym dniu  bardzo dobrze dysponowana linia obrony,  rozbijała ataki Antonio. W bramce kolejny raz dobrze spisywał się Wieczorek, który popisał się kilkoma dobrymi  interwencjami. Do przerwy bramki już nie padły.

Po przerwie zespół Antonio ruszył  do  ataku. Kontaktowego gola na 2:1 zdobył  dla zespołu z Jarocina Igor Olejniczak, bramka nie podłamała Gromowców,  kolejną bramkę w tym spotkaniu zdobył niezawodny Adam Graliński, ustanawiając wynik spotkania na 3:1.

Zwycięstwo pozwoliło Gromowcom zapewnić sobie zwycięstwo w całych rozgrywkach na kolejkę przed zakończeniem ligi.

Grom Golina : Antonio Jarocin 3:1 (2:0)

bramki:Tomasz Bigos 1, Adam Graliński 2

Grom reprezentowali:

Janek Wieczorek,Jakub Misiak,Przemek Gościniak,Bartek Gabrysiak,Mikołaj Ziętkowski,Krystian Olejniczak, Karol Pawełczyk,Adam Graliński,Jakub Grobelny, Patryk Szlachciak, Jakub Jędrzejak,Oskar Andrzejczak, Kacper Tomaszczak, Piotr Włodarczyk,Filip  Staszak, Tomasz Bigos,Justyna Krawczyk

trenerzy: Kryś Piotr, Kryś Paweł kierownik: Artur Wieczorek