UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Seniorzy po raz pierwszy w historii zmierzą się z najbliższym rywalem, młodzież Gromu zagra w Golinie.

W ten weekend seniorzy Gromu rozgrywać będą szóstą serię spotkań rundy jesiennej. Przeciwnikiem będzie KS Kościelna Wieś , zespół z którym nigdy wcześniej Grom się nie mierzył. Tak więc będzie to historyczne starcie obu ekip. Mecz odbędzie się w Kaliszu na boisku Prosny, tam spotkania w roli gospodarza rozgrywa drużyna z Kościelnej Wsi, gdyż w tej miejscowości odbywa się remont boiska.

Nasi najbliżsi rywale zajmują obecnie 12 miejsce z dorobkiem 6 punktów. Przed tygodniem wygrali na wyjeździe ze Szczytem Szczytniki 3:2 zdobywając zwycięską bramkę w doliczonym czasie gry. W roli gospodarza w tym sezonie  jedno spotkanie wygrali i dwa przegrali.

Grom zajmuje 5 miejsce mając 12 punktów , z pięciu spotkań dotychczas , cztery Grom wygrał , a przed tygodniem wysoko pokonując RKS Radliczyce 6:0. Początek meczu  w Kaliszu rozpocznie się o godzinie 14.00

Zespoły młodzieżowe Gromu grać będą w Golinie. W sobotę o godzinie 11.00 najstarsza grupa Młodziki zmierzą się z LKS Gołuchów. Obie drużyny w dwóch pierwszych kolejkach zwyciężały i zajmują dwa pierwsze miejsca. Nasz ekipa rozgromiła Unię Szymanowice 9:0 i Piast Czekanów 10:0

W poniedziałek o godzinie 17.00 wystąpią Orliki mierząc się w Golinie z Żakami Taczanów. Młodzi Gromowcy po dwóch kolejkach mają w swoim dorobku cztery punkty.

KS KOŚCIELNA WIEŚ - GROM GOLINA - SENIORZY W KALISZU NA STADIONIE PROSNY - NIEDZIELA GODZINA 14.00

GROM GOLINA - LKS GOŁUCHÓW - MŁODZIKI -  STADION GROM SOBOTA GODZINA 11.00

GROM GOLINA - ŻAKI TACZANÓW - ORLIKI - STADION GROM PONIEDZIAŁEK 17.00

W tej kolejce A klasy oprócz spotkania Gromu w Kaliszu, odbędą się inne także ciekawe spotkania. Między innymi zagają ze sobą cztery drużyny zajmujące najwyższe miejsca w tabeli.

Lider LKS II Gołuchów zagra z zajmującymi czwarte miejsce Gladiatorami Pieruszyce. W Dobrzycy miejscowi Czarni zajmujący trzecie miejsce zagrają z wiceliderem Ogniwem Łąkociny.

Wszystkie spotkania VI kolejki A klasy.

elikan Nowy Karolew - Żaki Taczanów 23 września, 13:30
LZS Godziesze - Sokoły Droszew 23 września, 11:00
Czarni Dobrzyca - Ogniwo Łąkociny 23 września, 11:00
RKS Radliczyce - Jaskiniowiec Rajsko 23 września, 11:00
KS Kościelna Wieś - Grom Golina 23 września, 14:00
Prosna Chocz-Kwileń - Szczyt Szczytniki 23 września, 14:00
LKS II Gołuchów - Gladiatorzy Pieruszyce 23 września, 12:00

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież