Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Drugie zwycięstwo odniósł zespół Orlików, tym razem pokonując Żaki Taczanów 3:1 (3:1)

Nadal  nie pokonany jest zespół Orlików Gromu (roczniki 2009 i młodsi), który tym razem pokonał w Golinie rówieśników z Taczanowa. Przypomnijmy że we wcześniejszych kolejkach młodzi Gromowcy pokonali 5:1 Błękitnych Kotlin i zremisowali 3:3 w Jarocinie z Antonio.

W dzisiejszym spotkaniu bardzo szybko przejęliśmy inicjatywę i zdobyliśmy szybkie 3 bramki. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Piotr Włodarczyk, który po indywidualnej akcji minął bramkarza i trafił na 1-0. Drugą bramkę po stałym fragmencie gry zdobył Szymon Nowak uderzając piłkę głową. Kolejne trafienie ponownie zaliczył Piotrek Włodarczyk kończąc składną akcję naszego zespołu. Kiedy wydawało się, że na dobre rozpoczęliśmy strzelanie, przyszedł moment rozluźnienia i niestety po błędach całej defensywy tracimy bramkę. Mimo dogodnych sytuacji nie potrafiliśmy strzelić kolejnych bramek i pierwsza połowa kończy się naszym prowadzeniem 3:1. Po zmianie stron nadal kontrolowaliśmy  przebieg gry, stwarzając sytuacje, ale do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Mecz został skrócony o 5 minut na prośbę trenera drużyny przeciwnej ze względu na silne opady deszczu" - podsumował mecz trener Paweł Kryś.

Nasz zespół z siedmioma punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli II ligi gr 3

W następnej kolejce młodzi Gromowcy zagrają w Pleszewie ze Stalą II . Początek  meczu 01 października (poniedziałek)o godzinie 18.00

Obraz może zawierać: chmura, niebo, trawa, na zewnątrz i przyroda

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie uprawiający sporty, na zewnątrz i przyroda