UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Wysokiej porażki doznali seniorzy przegrywając  w Gołuchowie z LKS 0:4 (0:2)

W niedzielę w ósmej kolejce rundy jesiennej Gromowcy doznali drugiej porażki. Do spotkania przystępowali osłabieni dzień przed meczem urazu w pracy doznał stoper Remigiusz Sobczak.

Miejscowi prowadzenie uzyskali w w 20 minucie. Gołuchów wykonywał rzut rożny i gdy wydawało się że nasz zespół zażegnał niebezpieczeństwo oddalając piłkę od własnej bramki, ta ponownie została wrzucona w pole karne, a tam nieporozumienie pomiędzy bramkarzem i stoperem wykorzystał napastnik trafiając do pustej bramki. Gospodarze przed przerwą zdobyli jeszcze drugą bramkę. Po akcji skrzydłem i strzale z pola karnego piłka odbiła się o słupek i wpadła do siatki. Grom  przy wyniku bezbramkowym miał dwie okazje jednak zbyt długo z oddaniem strzału zwlekał Krzysztof Potarzycki. a uderzenie z pola karnego Bartka Kornobisa wybronił bramkarz.

Po zmianie stron Grom próbował przejąc inicjatywę jednak już w 54 minucie dostał cios. Piłka dośrodkowywana z boku trafiła z bliska w rękę Gładczaka i sędzia pomimo protestów naszych zawodników, że nie było żadnego zamiaru ruchu ręką , podyktował rzut karny.Miejscowi pewnie go wykorzystali i w zasadzie było po meczu.Jeszcze w 66 minucie podwyższyli prowadzenie. Po strzale z ponad 30 metrów nie popisał się bramkarz i przepuścił strzał będący w jego zasięgu. Ostatecznie miejscowi wysoko pokonali naszą drużynę , która zagrała bezbarwne spotkanie. Niestety gospodarze grali bardzo ostro często w sposób brutalny powstrzymując ataki naszego zespołu na co pozwalał sędzia i z urazami boisko musieli opuścić Gładczak i Wachowiak.

" Porażka może się zdarzyć tego nie da się uniknąć w życiu sportowca, natomiast nie możemy przegrywać w takim stylu i w takich rozmiarach. Nie realizowaliśmy założeń w grze ofensywnej, a w obronie popełniliśmy duże błędy przy pierwszej i czwartej bramce. Pierwszy gol ustawił mecz, po nim źle zareagowaliśmy czego efektem była druga bramka. Zabrakło nam konsekwencji. Trzeci gol z karnego i już było wiadomo, że w tym dniu punktów nie zdobędziemy. Przegraliśmy bitwę , ale nadal jesteśmy w walce o dobrą lokatę. Nie wyobrażam sobie innej sytuacji niż zagranie na dużo wyższym poziomie już w najbliższym spotkaniu" = podsumował mecz trener Gromu Sebastian Waszkiewicz.

LKS II GOŁUCHÓW - GROM GOLINA 4:0 (2:0)

1:0 Maciej Marcinkowski 20 min

2:0 Adrian Hajdasz 32 min

3:0 Adrian Hajdasz  55 min z rzutu karnego

4:0 Piotr Kapałka 66 min

GROM: Paweł Maciejewski, Łukasz Goździaszek (70 min Patryk Mankiewicz),Piotr Ziętek, Miłosz Wachowiak (72 min Bartosz Becela), Adam Bryll (80 min Norbert Matyszczak), Kamil Stasiak, Jakub Szymkowiak (78 min Szymon Biadała) , Krzysztof Gładczak (60 min Kacper Mizera) , Jakub Gożdziaszek (77 min Filip Kornobis) , Krzysztof Potarzycki, Bartosz Kornobis,

Komentarze   

0 #2 Edwina 2019-02-08 05:19
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a
amusement account it. Look advanced to more added agreeable from you!
By the way, how can we communicate?

Feel free to visit my weblog: http://si.teamdaz.com: http://si.teamdaz.com
Cytować
0 #1 profile4099 2018-10-30 18:11
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://www.lochneska.cz/images/photos/75082/61/8b6e450a7b7345008c544276.jpg
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież