Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W ostatniej grze kontrolnej przed rundą jesienną Grom przegrał z Wartą Pyzdry 3:4 (1:2)

Przed przerwą najpierw dwie bramki zdobyła Warta, pierwszą po indywidualnej akcji napastnika , drugą po zagraniu z głębi pola. Bramkę kontaktową  po prostopadłym podaniu Jakuba Nowickiego technicznym uderzeniem zdobył Tomasz Zaremba. Po zmianie stron goście ponownie dwukrotnie trafili do bramki. Grom także odpowiedział dwoma golami najpierw po akcji zmienników Marcina Szymkowiaka i zawodnika testowanego ten drugi trafił do bramki. Zawodnik testowany pochodzi z Gruzji i była to pierwsza bramka obcokrajowca w barwach Gromu. Trzecią bramkę dla Gromu a swoją drugą w tym meczu zdobył Tomasz Zaremba z narożnika pola karnego. Minutę wcześniej Zaremba nie wykorzystał rzutu karnego.