Orliki Gromią na początek
Sebastian Waszkiewicz-
Opublikowano: 13 wrzesień 2016
W pierwszym pojedynku ligowym w sezonie 2016/17 w kategorii orlik , młody zespół Gromu pokonał CKS Zduny 11:2 (8:1)
W poniedziałek rozpoczęła rozgrywki drużyna orlików złożona z zawodników z roczników 2006 i młodszych, która pewnie pokonała rówieśników ze Zdun. Bramki zdobywali Przemysław Gościniak 6, Adam Graliński , Tobiasz Pawełczyk , Marcin Ciszak, Kacper Olejniczak , oraz Karol Pawełczyk po 1.
Grom reprezentowali : Wieczorek, Misiak, Ziętkowski, Andrzejczak, Grobelny, Graliński,Olejniczak, Pawełczyk K, Pawełczyk T, Gościniak, Szczepaniak, Wiśniewski, Gabrysiak,Ciszak.
Nasz zespół występuje w III lidze orlików w grupie 1. W kolejnym pojedynku w poniedziałek 19.09 podopieczni Piotra Krysia zagrają na wyjeździe z Akademią Piłkarską Reissa Jarocin II początek spotkania o godzinie 17.00
A już w najbliższy czwartek 15.09 rozpocznie swoje ligowe zmagania kolejna grupa młodzieżowa Gromu - Żaki, którzy podczas turnieju (Żaki mecze rozgrywają systemem turniejowym) w Golinie zmierzą się z zespołami Białego Orła Koźmin oraz Błękitnymi Kotlin. Początek turnieju o godzinie 17.00




PATRONAT MEDIALNY
POPRZEDNI MECZ
NAJBLIŻSZY MECZ
TERMINY
Poniedziałek
Wtorek
Środa
czwartek
Piątek
Sobota
niedziela
STATYSTYKI
Dzisiaj: 133
Wczoraj: 362
W tym tygodniu: 1051
W tym miesiącu: 1051
Ogólnie: 506421