Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Na ostatnie wyjazdowe spotkanie w rundzie seniorzy udali sie do Kalisza. Przy ulewnie padającym deszczu doznali wysokiej porażki. Spotkanie Gromowcy rozpoczęli dobrze , konstruując groźne kontry i stwarzając trzy dogodne okazje, które mieli Krzysztof Potarzycki, Marcel Mikołajewski i Kamil Stasiak. Dobrą interwencją wybronił uderzenie Jakuba Goździaszka także miejscowy bramkarz. Gospodarze w 19 minucie objeli prowadzenie po dwukrotnym dośrodkowaniu w pole karne, którego nie zablokowali nasi gracze, a po rykoszecie od Michała Brylla piłka wylądowała w siatce. Dwie minuty później było już 0-2 . Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową piłkę w bramce umieścił napastnik Prosny.

W 33 minucie było już 0-3. Błąd w rozegraniu piłki przez linię obrony wykorzystał napastnik Prosny. Gromowcy także mieli swoje okazje, jednak fatalnie je marnowali. W 40 sytuacji sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał Kamil Stasiak, a po chwili miejscowi wyprowadzili zabójczą kontrę i było 0-4. W ostatniej minucie przed przerwą po rozegraniu z rzutu rożnego i strzale zza pola karnego piłki nie dosięgnął bramkarz Gromu Antoniewicz i było 0-5.

Po kompromitującej pierwszej połowie , po zmianie stron Grom walczył już tylko o honor nie o punkty. Druga połowa była lepsza w wykonaniu naszego zespołu. Kilka minut po przerwie Prosna podwyższyła prowadzenie.  W 62 minucie po akcji Krzysztofa Gładczaka i strzale na bramkę Jakuba Nowickiego Grom zdobył bramkę i było 1-6. W 68 minucie było 2-6 po uderzeniu Gładczaka. Po chwili powinna paść trzecia bramka dla Gromu, jednak sytuacje sam na sam zmarnował Gładczak. W końcówce Prosna wyprowadziła jeszcze dwa ciosy, najpierw po strzale z pola karnego a w ostatnich sekundach meczu po uderzeniu zza pola karnego i mecz zakończył się wysoką porażką Gromu.

W niedzielę o godzinie 14.30 Gromowcy zagrają u siebie z liderem CKS Zbiersk, który jeszcze nie stracił punktów w tym sezonie.

PROSNA KALISZ - GROM GOLINA 8-2 (5-0)

GROM: Krzysztof Antoniewicz, Patryk Bierła (60 min Łukasz Goździaszek), Michał Bryll, Piotr Ziętek, Adam Bryll, Marcel Mikołajewski, Mikołaj Kalak (80 min Jakub Gabrysiak), Miłosz Wachowiak, Krzysztof Potarzycki (46 min Krzysztof Gładczak), Jakub Goździaszek (60 min Jakub Nowicki, 86 min Patryk Mankiewicz) , Kamil Stasiak (65 Arkadiusz Kowalczyk)