Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

http://gromgolina.pl/images/aa_logo_Grom_Golina.pngW XIII kolejce kaliskiej ligi orlika młodzi piłkarze Gromu zremisowali na własnym obiekcie z drużyną Akademii Piłkarskiej Reissa Jarocin 2:2.

Mecz rozpoczął się od nieznacznej przewagi przyjezdnych, jednak  z minuty na minutę Gromowcy  dochodzili  do  głosu, czego  efektem były  dwie 100 % sytuacje,  niestety brakowało "zimnej krwi" w polu karnym. Kolejna sytuacja to świetnie wyprowadzony  kontratak zakończony bramką dla Gromu, a zdobywcą bramki niezawodny Adam Graliński. Niestety radość nie trwała  zbyt długo, ponieważ zawodnicy  APR szybko doprowadzili do wyrównania i pierwsza  połowa zakończyła się remisem 1:1. Druga połowa toczy się pod dyktando  Gromu, czego efektem jest  gol  i prowadzenie 2:1. Młodzi zawodnicy  Gromu nie wykorzystują kolejnej  znakomitej sytuacji  do zdobycia bramki, co się mści w dalszej części  spotkania. APR wykorzystuje stały  fragment gry i  doprowadza do wyrównania. Więcej bramek już nie zobaczyliśmy i  mecz zakończył się remisem 2:2.

Grom Golina : APR Jarocin 2:2 (1:1)

bramki: Graliński 2