Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Kilka ciekawych spotkań zakończonych różnicą jednej bramki mogli obejrzeć kibice w siódmej kolejce kaliskiej A klasy.

Za nami już półmetek rundy jesiennej , w niedzielę odbyła się siódma kolejka zostało jeszcze sześć rund. Ta kolejka obfitowała w zacięte i emocjonujące do końca spotkania. Jedyne spotkanie które było bardzo jednostronne odbyło się w Pieruszycach , gdzie Gladiatorzy rozgromili Pelikana Nowy Karolew 7:0 (1:0) Do przerwy goście jeszcze stawiali opór , ale po zmianie stron po kwadransie było już 5:0. Gospodarze po tej kolejce objęli prowadzenie w tabeli, natomiast goście nadal zajmują ostatnie miejsce i nie zdobyli jeszcze punktu.

Wiceliderem został Grom , który po zaciętym meczu do ostatnich chwil pokonał Prosnę Chocz 3:2 (1:1) Grom ma taki sam bilans punktowy jak lider, tylko gorszą różnicę bramek.

Niesamowity mecz obejrzeli kibice w Łąkocinach gdzie lider po poprzedniej kolejce Ogniwo Łąkociny podejmowało RKS Radliczyce. Prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie 1:0, 1:3, 4:3, 4:5 taki miał przebieg bramkowy mecz. Ostatecznie niespodziewanie gospodarze przegrali tracąc pierwsze punkty sezonie, a goście odnieśli pierwszą wygraną. Jednak z nieoficjalnych źródeł wiemy , że wynik może być anulowany i przyznany walkower dla Ogniwa,  gdyż istnieje podejrzenie że w RKS grali nieuprawnieni zawodnicy. Na razie w oficjalnych tabelach wynik jest 4:5

W dwóch spotkaniach z zespołami z drugiej części tabeli także wynik był różnicą jednej bramki.  Jaskiniowiec Rajsko pokonał 3:2 KS Kościelną Wieś a  Żaki Taczanów przegrały z LZS Godziesze 0:1

Jedyny remis w tej kolejce zanotowano w Błaszkach gdzie tam grający Szczyt Szczytniki zremisował 2:2 z LKS II Gołuchów. Prowadzili goście , gospodarze przed przerwą wyrównali , a na dwie minuty przed końcem meczu objęli prowadzenie jednak goście w doliczonym czasie gry zdołali wyrównać.

Piątą wygraną na wyjeździe zanotowali Czarni Dobrzyca pokonując Sokoły Droszew 4:0 rozstrzygając losy meczu po przerwie. Z kolei dla Sokołów był to drugi  z rzędu tak wysoko przegrny mecz.

W najblizszą  niedzielę odbędzie się ósma seria spotkań w rundzie jesiennej

Komplet wyników:

Gladiatorzy Pieruszyce - Pelikan Nowy Karolew 7:0 (1:0)

Grom Golina - Prosna Chocz 3:2 (1:1)

Ogniwo Łakociny - RKS Radliczyce 4:5 (1:3)

Jaskiniowiec Rajsko - KS Koścelna Wieś 3:2 (2:1)

Żaki Taczanów - LZS Godziesze 0:1 (0:0)

Szczyt Szczytniki - LKS II Gołuchów 2:2 (1:1)

Sokoły Droszew - Czarni Dobrzyca 0:4 (0:0)

Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gladiatorzy Pieruszyce 7 18 6 0 1 30-6 4 0 1 21-2 2 0 0 9-4
2.  Grom Golina 7 18 6 0 1 28-9 4 0 1 23-8 2 0 0 5-1
3.  Ogniwo Łąkociny 7 18 6 0 1 25-12 2 0 1 10-9 4 0 0 15-3
4.  LKS II Gołuchów 7 16 5 1 1 25-6 3 0 1 12-3 2 1 0 13-3
5.  Czarni Dobrzyca 7 15 5 0 2 15-5 0 0 1 0-1 5 0 1 15-4
6.  Szczyt Szczytniki 7 11 3 2 2 19-20 1 1 2 8-11 2 1 0 11-9
7.  Jaskiniowiec Rajsko 7 10 3 1 3 14-15 2 0 2 8-7 1 1 1 6-8
8.  Prosna Chocz-Kwileń 7 9 3 0 4 15-17 2 0 2 8-9 1 0 2 7-8