Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

W drugiej kolejce pierwszej ligi trampkarzy OZPN Kalisz , Grom drugi raz zremisował podobnie jak przed tygodniem 2:2 tym razem z Ostrovią Ostrów.

W sobotnim meczu Trampkarze Gromu zremisowali na własnym boisku z faworytem rozgrywek Ostrovią Ostrów Wlkp 2:2.
Początek spotkania był bardzo wyrównany. W 7 minucie spotkania Krystian Olejniczak mógł wyprowadzić nasz zespół na prowadzanie, lecz jego strzał z trudem obronił bramkarz przyjezdnych Igor Pietrzak. Co się odwlecze to nie uciecze, w 11 minucie niemal w ten sam sposób , Janek Wieczorek uruchomił długim podaniem Olejniczka a ten tym razem nie dał szans bramkarzowi Ostrovii. Kolejne minuty spotkania to bezskuteczne próby przeprowadzenia akcji ofensywnych przez zespół Ostrovii. W 14 minucie spotkania Przemek Gościniak prostopadłym podaniem uruchomił Olejniczka a ten drugi raz w tym meczu pokonał bramkarza Ostrovii. Do przerwy dzięki mądrej grze zespołu Gromowcy prowadzili 2:0.
Druga połowa rozpoczęła się od mocnego natarcia zespołu Ostrovii. Kapitalnym wyjściem z bramki i obroną strzału popisał się bramkarz naszego zespołu Janek Wieczorek. W 54 minucie spotkania sędzia podyktował problematyczny karny dla Ostrovii,którego zdaniem wielu obserwatorów spotkania nie było. Mikołaj Kubiak jedenastkę zamienił na bramkę i było 2:1. W 58 minucie goście zdobyli drugą bramkę , doprowadzając do remisu. Jakub Różański strzałem z rzutu wolnego pokonał naszego bramkarza.
Końcowe minuty spotkania należały do Ostrovii, ale zaangażowanie i mądra gra całego zespołu nie pozwoliły drużynie z Ostrowa na zdobycie kolejnej bramki

"Nasza gra wyglądała bardzo dobrze, cały zespół od pierwszej do ostatniej minuty spotkania realizował nakreślone przed meczem zadania, nie pozwalając Ostrovii na grę skrzydłami. Zaangażowanie, koncentracja i mądra gra taktyczna pozwoliły nam zdobyć cenny punkt. Brawo zespół !!!" - podsumował trener Gromu Piotr Kryś.

Grom Golina - Ostrovia Ostrów Wlkp 2:2 (2:0)
bramki dla Gromu: 11 min Krystian Olejniczak po podaniu Janka Wieczorka
14 min Krystian Olejniczak po podaniu Przemka Gościniaka