Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Czwarte zwycięstwo w czwartej kolejce odnieśli Młodziki Gromu, tym razem pokonując w Ostrowie Centrę 2:1 (1:0)

Spotkanie rozegrane zostało na sztucznej murawie, co było na pewno atutem gospodarzy, którzy tam trenują i lepiej wykorzystywali daną murawę. Jednak młodzi Gromowcy bardzo udanie rozpoczęli spotkanie gdyż już w pierwszej minucie objęli prowadzenie. Po akcji Franka Michalaka i Tobiasza Chojnackiego precyzyjnym uderzeniem z narożnika pola karnego wynik otworzył Piotr Włodarczyk. W kolejnych minutach Gromowcy mogli podwyższyć prowadzenie gdyż dogodne sytuacje mieli Wojciech Witczak oraz Oskar Rybka ale nie zdołali pokonać  bramkarza. Miejscowi także starali się zagrozić , lecz solidnie grała linia obrony a w tym dniu nie do przejścia był Dominik Ratajczak, który pomimo że jest z rocznika 2010 (Młodziki to rocznik 2008) grał pewnie w defensywie. Tradycyjnie już w tej rundzie bardzo solidnie na swoich pozycjach zagrali w obronie Jakub Jędrzejak oraz Tobiasz Chojnacki, chociaż mieli jak większość zawodników Gromu problemy z przystosowaniem się do specyficznej murawy i obliczania wysokości odbicia piłki  na ul Krotoszyńskiej w Ostrowie. Do przerwy Grom prowadził 1:0

Po zmianie stron drużyna Centry za wszelką cenę starała się odrobić wynik i grała bardzo ambitnie. Wykorzystując grę z wiatrem coraz częściej gościła na połowie Gromu. Po jednej z akcji nasz zespół uratował słupek. Jednak w kolejnej po błędzie w wyprowadzeniu piłki i precyzyjnym uderzeniu po podłożu napastnik z Ostrowa pokonał Jakuba Misiaka. Bramka podziała bardzo mobilizująco na nasz zespół. Dobrze w drugiej połowie, po słabszej pierwszej zagrał Oskar Rybka przesunięty na skrzydło stwarzał zagrożenie pod bramką rywali.  Gromowcy swoją przewagę udokumentowali bramką którą po podaniu kapitana Filipa Staszaka ponownie zdobył Piotr Włodarczyk. Bardzo dobrze w tym meczu zagrali środkowi Filip Staszak i Franciszek Michalak (rocznik 2010) , którzy wygrywali mnóstwo pojedynków , dobrze współpracując. Oddali także po kilka strzałów lecz w tym dniu nie trafili do siatki, ale zagrali dla zespołu zarówno w grze obronnej jak i w grze ofensywnej. Swoją cegiełkę do kolejnego sukcesu dołożyli także pozostali gracze którzy na zmianę pojawiali się na boisku.

Grom po czterech kolejkach ma komplet 12 punktów i bilans bramkowy 12-3 . W następnym spotkaniu młodziki w sobotę 10 października o godzinie 11.00 podejmować będą GOS Koźmin.

" Dziś mecz był bardzo wyrównany, gospodarze stworzyli nam trudne warunki i należą im się także słowa uznania za grę. Moi zawodnicy mieli problem z dostosowaniem się do murawy na której nacodzień nie trenują, lecz potrafili zagrać dobre spotkanie stwarzając kilka fajnych akcji, oddając wiele strzałów na bramkę. Cieszę się z postępów, oraz przełożenia efektów treningu na mecz. Między innymi bramki które dziś zdobył Piotrek to kopia akcji i uderzeń ćwiczonych podczas treningów. Mam nadzieję że to jeszcze bardziej zmotywuje zawodników do pracy i nauki podczas zajęć treningowych" - podsumował trener Sebastian Waszkiewicz.

CENTRA OSTRÓW - GROM GOLINA 1:2 (0:1)

Grom: Jakub Misiak, Tobiasz Pawełczyk, Jakub Jędrzejak,  Dominik Ratajczak, Filip Staszak, Piotr Włodarczyk, Franciszek Michalak, Wojciech Witczak, Oskar Rybka, oraz Hubert Misiak, Antek Robak, Mikołaj Stasik, Kacper Jerzykowski, Mikołaj Biszczak.

Obraz może zawierać: 12 osób, w tym Sebastian Waszkiewicz, spodenki i na zewnątrz