UWAGA! Ta strona internetowa Gromu Golina używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na ciesteczka. Aby to zmienić należy zmienić ustawienia przeglądarki.

Zrozumiałem

Weekend z Gladiatorami czeka zespoły Gromu. Aż trzy mecze odbędą się pomiędzy tymi zespołami.

Trzy drużyny Gromu: Seniorzy, Młodziki i Orliki zmierzą się w najbliższych dniach z Gladiatorami Pieruszyce.

W dziewiątej kolejce seniorów  Grom podejmować będzie Gladiatorów Pieruszyce, którzy obecnie zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

W dotychczasowych spotkaniach drużyny te mierzyły się dotychczas sześć razy zawsze na poziomie A klasy.

Do pierwszej potyczki doszło w sezonie 2005/2006 Wówczas obie ekipy walczyły o awans do klasy okręgowej będąc w ścisłej czołówce tabeli. W pierwszym pojedynku Gladiatorzy Sierszew Pieruszyce (tak wówczas nazywa się zespół) zwyciężyli po zaciętym spotkaniu 1:0 , jednak w rewanżu na wiosnę w deszczowej aurze Grom wziął rewanż i pewnie zwyciężył 5:2. Ostatecznie to nasza ekipa  uzyskał awans do okręgówki, a  Gladiatorzy zajęli miejsce trzecie w tabeli.

Do kolejnych potyczek doszło już po reaktywacji drużyny seniorskiej Gromu. W sezonie 2016/17 . 13 listopada 2016 w zimowej scenerii w ostatniej kolejce rundy jesiennej  na boisku w Pieruszycach padł wynik bezbramkowy, chociaż Grom miał w tym meczu kilka wyśmienitych okazji. W rewanżu w spotkaniu zamykającym sezon Grom zwyciężył 5:2 i ostatecznie zajął piąte miejsce w tabeli, a Gladiatorzy ósme.

Do ostatnich potyczek doszło w poprzednim sezonie. Jesienią w meczu w Golinie, goście zwyciężyli 4:1. W rewanżu wiosną tego roku Grom zrewanżował się i zwyciężył na wyjeździe 3:2, a decydującą bramkę w końcówce pięknym uderzeniem głową zdobył Kamil Stasiak.

Ostatecznie bilans spotkań Grom Golina - Gladiatorzy Pieruszyce 3 zwycięstwa Gromu 1 remis  2 zwycięstwa Gladiatorów bramki 14 - 11 dla Gromu

W tym sezonie po ośmiu kolejkach Gladiatorzy zajmują fotel lidera mając 21 punktów. Dotychczas doznali jednej porażki w pierwszej kolejce , by potem odnieść siedem zwycięstw. Przed tygodniem pokonali Szczyt Szczytniki 2:1. Rozegrali sześć spotkań u siebie i dwa na wyjeździe.

Grom zajmuje piąte miejsce mając trzy punkty straty do najbliższych rywali i pierwszego miejsca w tabeli.

Zapowiada się kolejne ciekawe spotkanie pomiędzy tymi zespołami. Zapraszamy kibiców obu ekip w niedzielę o godzinie 15.30 , stadion Gromu w Golinie.

 SENIORZY GROM GOLINA - GLADIATORZY PIERUSZYCE , NIEDZIELA 14.10.2018 GODZINA 15.30

W pojedynkach zespołów młodzieżowych Młodziki zmierzą się w sobotę , a Orliki w poniedziałek

MŁODZIKI GROM GOLINA - GLADIATORZY PIERUSZYCE , SOBOTA 13.10.2018 GODZINA 11.00

ORLIKI GROM GOLINA - GLADIATORZY PIERUSZYCE , PONIEDZIAŁEK 15.10.2018 GODZINA 16.00